ZS „Bitāni” atrodas Salas novada Sēlpils pagastā, Vīķu ezera krastā. Pie mums var nokļūt braucot no Rīgas, pa Daugavas kreiso krastu, veicot 135 km lielu attālumu, Jēkabpils virzienā vai braucot no Jēkabpils, veicot 12 km garu ceļa posmu Rīgas virzienā, pa to pašu Daugavas kreiso krastu.

   Mēs strādājam pēc bioloģiskām lauksaimniecības metodēm, tāpēc visa produkcija, ko mēs saražojam, ir ekoloģiski tīra. ZS „Bitāni” pamatnodarbošanās ir aitkopība, kā arī audzējam dažādas ogas - upenes, vīnogas, avenes. Viena daļa ogu tiek pārvērsta vīnā, tā degustēšanai.

Iepriekš sazinoties ir iespēja iegādāties jēra gaļu.

  Vēlamies uzņemt atpūtas cienītājus brīvā dabā, kuri varēs izbaudīt Vīķu ezera un tā apkārtnes pasakaino ainavu. Tādā nolūkā arī labiekārtojam atpūtas vietu pašā ezera krastā. Vīķu ezera platība ir ~95 ha, kurā dzīvo dažādas zivju sugas- līdakas, asari, zandarti, karpas utt. Ezera krastā ir namiņš, pirts, baļļa, divas laipas, ugunskura vieta. Iepriekš sazinoties, ir iespēja pasūtīt jēra gaļas šašliku. Sekojiet mums arī: https://www.facebook.com/ZsBitani

Iesaki:

counter